Czyszczenie wnętrza

Na kompleksową usługę sprzątania wnętrza składa się odkurzanie, czyszczenie i pielęgnacja kokpitu, elementów plastikowych, aluminiowych oraz drewnianych,a także konserwacja uszczelek oraz mycie szyb.

Odkurzanie

Odkurzanie, to bardzo ważny element, poprawiający komfort podróżowania samochodem.
Nasz odkurzacz to wydajna maszyna przemysłowa o dużej sile ssania gotowa do pracy na sucho i mokro. Skutecznie usuwa twarde zabrudzenia nawet z trudno dostępnych miejsc. Z powodzeniem odsysa także wodę z wykładziny podłogowej.

Czyszczenie plastików,
kokpitu i elementów gumowych

Skutecznie doczyszczamy kokpit, części plastikowe, chromowane oraz drewniane. Dzięki zastosowaniu technologii parowej mamy możliwość usunięcia nawet uporczywego brudu i plam, których nie można usunąć tradycyjnymi metodami. Wyczyszczoną powierzchnię pokrywamy warstwą impregnującą o przyjemnym zapachu.

Dbamy również o elementy gumowe – uszczelki. Są one narażone na działanie różnych temperatur i warunków pogodowych na skutek czego tracą swoje właściwości. Dzięki naszej konserwacji, uszczelki znów staną się miękkie, przez co będą lepiej przylegały do powierzchni. Zwiększona szczelność pojazdu zmniejszy ryzyko dostawania się wody do wnętrza oraz przymarzania drzwi w zimie. Irytujący świst wiatru również zostanie zredukowany.

Mycie szyb

Mycie szyb, ze względów bezpieczeństwa, to najważniejszy element mycia samochodu. Brudna i mało przejrzysta szyba ogranicza widoczność i sprawia zagrożenie, zarówno w słoneczny dzień jak i w nocy.
Umyte przez nas szyby są krystalicznie czyste. Stosujemy najwyższej jakości płyny oraz ściereczki z mikrofibry, które doskonale zbierają wszystkie zanieczyszczenia nie pozostawiając żadnych śladów czy smug.

Dezynfekcja układu klimatyzacji

Układ klimatyzacji jest siedliskiem licznych drobnoustrojów, m.in. rakotwórczych pleśni i grzybów. Ich zarodniki mogą również uczulać alergików.
Standardową procedurą w naszych pakietach jest dezynfekcja nawiewu. Do układu wentylacji pod ciśnieniem 8 bar wprowadzamy parę o temperaturze ok. 120°C, co pozwala na zabicie większości drobnoustrojów. Nie jest to jednak zabieg wystarczający do pełnego odgrzybienia układu klimatyzacji – do tego konieczne jest zastosowanie silnych środków chemicznych lub metody ultradźwiękowej. Aby dowiedzieć się więcej nt. odgrzybiania układu klimatyzacji kliknij TUTAJ.

Dlaczego warto?
  • Poprawia komfort jazdy
  • Większe bezpieczeństwo
  • Usuwanie nieprzyjemnych zapachów
  • Dezynfekcja
  • Dojazd do klienta