Utrzymanie czystości flot

Samochody flotowe są mobilną wizytówką firmy. Czysty pojazd wzbudza zaufanie, natomiast zadbane wnętrze poprawia komfort pracowników.

Korzystanie z usług myjni stacjonarnych wiąże się zwykle z czekaniem w kolejkach i stratą czasu, a co gorsze ryzykiem uszkodzenia lakieru lub oklejenia (myjnie szczotkowe i ciśnieniowe- wodne).
Dzięki wykorzystaniu technologii parowej proponujemy Państwu mobilną i kompleksową usługę utrzymania czystości samochodów firmowych. Przyjedziemy do miejsca postoju floty i zajmiemy się myciem karoserii (bezpiecznym dla lakieru i oklejenia) oraz czyszczeniem wnętrza.

Zakres usług konsultujemy indywidualnie aby dostosować ofertę do potrzeb klienta. Jesteśmy elastyczni w ustalaniu terminów zleceń. Jeśli samochody są w ruchu w ciągu dnia, realizację przeprowadzimy w godzinach wieczornych/nocnych. Jeśli samochody oddane są do użytku pracowników po godzinach pracy ustalamy odpowiednio wcześniej termin zjazdu floty.

Myjemy samochody osobowe, dostawcze jak i ciężarowe.
Rozliczamy się na podstawie umów oraz przyjmujemy zlecania jednorazowe. Za realizację usług wystawiamy faktury (VAT) zbiorcze.

Dlaczego warto?
  • Kompleksowa obsługa
  • Oszczędność czasu
  • Elastyczne terminy
  • Dojazd do klienta
  • Faktury zbiorcze