Mycie karoserii

Wykonując usługi mycia i pielęgnacji karoserii wykorzystujemy technologię mycia parowego. Jest to metoda całkowicie bezpieczna dla lakieru Państwa samochodu, a także niezwykle skuteczna i dokładna.

Skuteczność

Para nasycona (o większej zawartości wody) z powodzeniem spłukuje twarde zabrudzenia. Natomiast para sucha (o niskiej zawartości wody) precyzyjnie doczyszcza powierzchnię, usuwając ciężkie zabrudzenia w postaci zaschniętego błota, smoły, ptasich odchodów, owadów itp. Tak przygotowaną już czystą powierzchnię poddajemy pielęgnacji wysokiej jakości kosmetykami do nabłyszczania i konserwacji lakieru lub woskowania. Silnie zabrudzone pojazdy opryskujemy wcześniej bezpiecznym, biodegradowalnym detergentem.

Precyzja

Doczyszczamy miejsca i elementy, których umycie tradycyjnymi metodami jest wyjątkowo trudne, a często wręcz niemożliwe. Precyzyjne domycie progów, profili drzwi czy żłobień otwartego bagażnika nie stanowi dla nas problemu. Szczególnie dbamy też o elementy gumowe, plastikowe, chromowane oraz detale jak emblematy czy grille.

Mobilność

Cały sprzęt mieścimy w niewielkim samochodzie dostawczym. Jesteśmy w stanie umyć Państwa auto w dowolnym, wskazanym miejscu - pod domem, na osiedlu czy w miejscu pracy. Teraz już nie muszą Państwo poświęcać swojego czasu i paliwa na dojazd do myjni i czekanie w kolejkach. Wystarczy zadzwonić i umówić się na dogodny termin, a my przyjedziemy i kompleksowo zadbamy o pielęgnację Państwa pojazdu.

Ekologia

Kolejną istotną zaletą technologii parowej jest dbałość o środowisko. W zależności od wielkości samochodu i stopnia zabrudzenia zużywamy od 2 do 5 litrów wody destylowanej. Niewielka ilość wody spływającej na podłoże szybko odparowuje, a resztę zabrudzeń zabieramy ze sobą na ścierkach z mikrofibry i utylizujemy w bezpiecznych dla środowiska warunkach. Mówiąc w skrócie - nie produkujemy ścieków.

Dlaczego warto?
  • Wysoka skuteczność mycia
  • Brak zarysowań lakieru
  • Profesjonalna pielęgnacja
  • Ekologia
  • Dojazd do klienta
  • Bez kolejek