Mycie silnika

Komora silnika to miejsce najtrudniejsze do utrzymania w czystości. Połączenie oleju, smarów, kurzu i błota tworzy warstwę brudu często niemożliwą do usunięcia tradycyjnymi metodami.

Imponujące wrażenie robi samochód, który po podniesieniu maski zaskakuje nas lśniącą jednostką napędową. Równie ważny jest fakt, że zabrudzenia mogą prowadzić do usterek (np. zwarcia). Niestety, większość ludzi lekceważy to ze względu na uciążliwość samej czynności mycia lub zwyczajny brak czasu.

Do tej pory jedyną skuteczną metodą na uzyskanie czystej komory silnika było użycie wodnej myjki ciśnieniowej. Niestety po umyciu, pomimo, iż efekt był wizualnie zadowalający, zaczynały się problemy (auto nie mogło odpalić, zawodziła instalacja elektryczna lub elektronika). Niestety bardzo często zdarzało się, że wizyta na myjni kończyła się wizytą w warsztacie i niepotrzebną stratą pieniędzy i czasu.

Mycie bezpieczne dla elektroniki

Elementy elektroniczne w samochodzie nie są odporne na bezpośrednie działanie wody. Dzięki stosowanej przez nas technologii mycia parowego, możemy umyć silnik bezpiecznie, bez ryzyka, że coś przestanie działać. Duże ciśnienie i temperatura pary wodnej skutecznie usuwa najbardziej uporczywy brud, a mała ilość wody używana do tej operacji jest bezpieczna dla elektryki samochodu.
Ponadto w trosce o środowisko pod samochód podkładamy maty absorpcyjne, które następnie zabieramy ze sobą i utylizujemy. Dzięki temu nie zostawiamy ścieku w miejscu mycia.

Dlaczego warto?
  • Bezpiecznie dla elektroniki
  • Ekologicznie
  • Dojazd do klienta